Dijital Dünyanın Kapılarını Açın

Yazılı medyanın elektronik ortama taşınarak okurlarınıza daha hızlı, yerel satış kanallarından bağımsız sayısal satış verilerinizi analiz edebileceğiniz bir ortamda yayınlamaya dijital yayıncılık denir. Bu platformlardan yayın yapılan yayınlar dijital yayın olarak adlandırılmaktadır.

Dijital Katalog / Broşür

Dijital dünyanın tüm olanaklarını sınırsızca yaşadığımız günümüzde, her geçen gün basılı mecraların yerini dijital mecralar almaktadır. Katalog ve bröşür tasarımlarınız neden dijital platformda olmasın.

Domain Çalışması

IPhone, IPad ve Adroid uyumlu cihazlarda kullanılan dijital kataloglar / broşürler interaktif olarak iyi bir tanıtım aracı olarak kitlelere ulaşmanızı sağlayacaktır.


Erişim Kolaylığı

İnternetin günümüzde bize sunmuş olduğu en önemli özelik şüpesiz ki erişim kolaylığıdır. Kitabınızı, kataloğunuzu ve broşürünüzü hazırladınız. Liberty Bilişim ve Reklam sizin için dijital ürünlerinizi dijital platformlara taşıyarak hedef kitlenize ulaşımını sağlıyor.

Doğa Dostu

Dijital kataloglar / broşürler, dergiler ve kitaplar eskimeyen yapısıyla sürekli güncel tutabileceğiniz yapıdadır. Bu özelliğiyle ürünlerinizi, hizmetlerinizi sürekli güncel tutup geliştirebileceksiniz. Ayrıca doğayı ve ekolojik dengeyi koruma açısından yazıcımıza en az şekilde başvurduğumuz günümüzde, kağıt tüketimini azalttığı için dijital yayıncılık doğaya kazanç sağlayacaktır.Kurumsal Kimlik Çalışmalarınızda Doğru Grafik ve Renklerle, Kurumunuzun Kimliğini En iyi Şekilde Temsil Edecek Çalışmalar

Başarılı Kurumsal Kimlik Çalışması Nasıl Olmalıdır?

Başarılı bir kurumsal kimlik çalışması için en önemli şey kurumla ilgili verilerin eksiksiz olarak analiz edilmesidir.
Yapılan analiz neticesinde kurumsal kültürünün genel anlayışı ortaya çıkacaktır. Örneğin kurumun hangi renkleri gözönüne aldığında o rengi bulup sektör hedef kitle
ve kurumun vermek istediği mesajlara dikkat etmek gerekmektedir.Kurumsal kimlik çalışmalarının aşamaları aşağıdaki gibidir.

 • Tasarım süreci öncesinde yapılacakların tespiti ve onayı alınmalıdır.
 • Tasarım sürecinin zaman planlaması yapılmalıdır.
 • Sunum sonrasında yapılan düzenlemeler.
 • Onaylanan tasarımların baskı ve uygulama süreci zamanlaması

Logo ve Amblem Tasarımı

Firmanızın ve kurumunuzun logosu tasarlanırken önemli kriterler gözönünde bulundurularak tasarlanması gerekmektedir. Kurumun faaliyet sahası, üretim yaptığı ürünlerin çeşitliliği son kullanıcının hafızasında iz bırakacak içerikler bütününden oluşması gerekmektedir. Logo tasarım aşamasında firmaların ihtiyacı ve maliyet analizleri neticesinde renk konusunda bilgilendirme vermelidir.Örneğin 2 renk basılabilecek bir logo 4 renk basılabilecek bir logodan daha az maliyetlidir. Önceden yapılan maliyet analizleri müşterilerinize kazanç sağlayacaktır.

  Mailing Tasarımı

  Bayram tebrikleri, kampanyalarınızla ilgili detayları, firmanızın, kurumunuzun bilgilendirme e-maillerini toplu olarak listelerinize gönderme olanağı sağlayan sistemler üzerinden gönderilen e-mailllere mailing denir. Mailing tasarlanırken kendi içerisinde özgün içeriklerin ve dinamiklerin barındıldığı çalışmalardan oluşmaktadır. Mailing tasarımında olması gerekenleri aşağıda özetleyebiliriz.

   Banner Tasarımı

   Web tasarım sonrasında kurumunuzun ürün ve hizmetlerini lanse etmek önemli aşamalardan biridir. Üretimini yaptığınız bir ürün için ne kadar iyi şekilde lanse ederseniz o kadar iyi şekilde satışını arttırabilirsiniz. Banner tasarımında kullandığınız fontlardan tutunda fiyat patlangaçlarından kullanıdığınız renklere kadar belirli tasarım unsurları kullanmak zorundadır.

   • Web Sayfasında Bannerın Görüleceği Yer
   • Araç Giydirme
   • Tabela
   • Banner İçeriğinde Kullanılacak Başlıklar
   • Son Kullanıcıya Vereceğiniz Kampanya Mesajları
   • Web 2.0 Standartlarına Uygun Tasarım

   Dijital Yayıncılık

   Yazılı medyanın elektronik ortama taşınarak okurlarınıza daha hızlı, yerel satış kanallarından bağımsız sayısal satış verilerinizi analiz edebileceğiniz bir ortamda yayınlamaya dijital yayıncılık denir. Bu platformlardan yayın yapılan yayınlar dijital yayın olarak adlandırılmaktadır.

   • Dijital Katalog / Broşür
   • Dijital Kitap / Dergi

    Dijital Reklam Tasarımları

    Dijital reklam mecralarını kullanarak firmanız için doğru zamanda creative tasarımlar sunarak sitenize daha fazla müşteri kazandırmaya yardımcı oluyoruz. Hazırladığımız tasarımları Google Adwords, Facebook, Twitter, Ulusal Medya Platformları gibi mecralarda reklamlarınızın gösterimini sağlıyoruz. Gerek tasarım açısından gerekse kullanılan platformların kullanımı analizi açısından gerekli raporları sunuyoruz. Yapılan değerlendirmeler neticesinde uygun bütçelerle dijital reklamlarınızı yayınlayarak kazancınızı arttırmanızı sağlıyoruz.

      Outdoor ve Indoor Tasarımlar

      Gelişen teknolojiyle birlikte grafik tasarım ve baskı teknolojilerinin ulaştığı en son nokta dijital tasarım çözümleriyle buluşuyor. Billboard, roll-up, tabela, araç giydirme gibi mecralarda grafik tasarım ekibimizle kaliteden ödün vermeden kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak çözümler sunuyoruz.

      • Billboard-Afiş-Roll-Up
      • Tabela
      • Vinyl Baskı- One Way Vision
      • Cast Folyo Baskı
      • Duratrans Baskı
      • Poster Baskı
      • Kupa Baskı
      • Folyo Baskı

      Liberty Bilişim ve Reklam Her Zaman Yakınınızda

      Bize Ulaşın Sizin İçin En Uygun Çözümleri Sunalım

      Telefon

      Bize 0 216 336 06 09 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

      Bize Ulaşın

      Mail Desteği

      Destek maillerimizden bize ulaşabilirsiniz.
      info@libertybilisim.com

      Bize Ulaşın
      Google+