Profesyonel Kurumsal Web Tasarım Çözümleri

Güncel gelişmeleri yakından takip eden genç dinamik ekibiyle çalışmalarını sürdüren Liberty Bilişim ve Reklam, bu çerçevede İstediğiniz kurumsal web sitesi çalışmalarını; her aşamasında titizlikle özen göstererek internet ortamında yayınlanmaya uygun hale getiriyor. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kurumsal tasarıma sahip web sitesi ile sürdürmek, internetin günümüzde sizlere sunduğu teknolojik çözümlerden yararlanmak için çözümler sunuyoruz.Firmanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak, özgün tasarımlarla firmanızı ve kurumunuzu en iyi şekilde temsil edecek web sitesi yaptırmak için doğru adrestesiniz.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal kimlik çalışması web sitenizin kurumunuza ait tasarım bütünlüğünün korunarak internet ortamına uyarlanması olarak tanımlayabiliriz.

Liberty Bilişim ve Reklam olarak kurumsal web sayfanızı güncel tasarım trendlerini yakından takip ederek tasarlıyoruz. Kullanıcı dostu tasarım, mobil uyumluluk, SEO dostu tasarım ve içerik yapısı, kurumsal web sitesi tasarımını önemli ölçüde şekillendirecektir. Kurumsal web sitelerimiz, kurumsal web tasarım özgün çizgisiyle, uygun fiyatlara firmanıza özgü renklerde profesyonel çözümler sunmak için yanınızdayız.

Mobil Uyumlu Kurumsal Web Sitesi

Mobil cihazların günümüzün vazgeçilmez parçası haline gelmektedir. Arabada, vapurda, otobüste insanların mobil cihazlarda internet kullanımı gittikçe artmaktadır.

Arama motorlarının ve sosyal medya platformlarının gün geçtikçe mobil cihazlardan kullanımı da doğru orantılı olarak artmaktadır. Liberty Bilişim ve Reklam olarak hem masaüstü bilgisayar, hemde mobil cihazlarda kurumsal kimliğinizi yansıtacak kurumsal web siteleri mobil cihaz uyumlu olarak tasarlıyoruz.

SEO Dostu Tasarım

Kurumsal web sitenizin arama motorlarında bulunabilir olması Liberty Bilişim ve Reklam olarak öncelikli çalışmalar arasındadır. Arama motorlarında hedef kitlenize ulaşmak firmanızı hedeflediğiniz noktalara taşımanıza yardımcı olacaktır.

Web Hosting

Web tasarım çalışmasını bitirdikten sonra Liberty Bilişim ve Reklam bünyesindeki
sunucu çözümlerimizle sitenizi sistemimizde barındırıyoruz.

Domain Çalışması

İnternet üzerinde kullanabileceğiniz kurumsal kimliğinizi yansıtacak marka kimliğinizi tescil edecek alan adı için çalışmalar yapmaktayız.

Marka Danışmanlığı

İşletmenizin ismi ve ticaret ünvanları marka olarak sayılmazlar. Markanızı korumanın tek yasal yolu onu tescil etmektir. Bu amaçla marka tescilinizi kurumsal kimlik, logo, web tasarım ve com.tr uzantılı domain çalışmalarınızda gerçekleştiriyoruz.

Hızlı Güvenli Teknik Altyapı

Liberty Bilişim ve Reklam güvencesiyle web sitenizi güncel teknolojiye uygun, hızlı sunucularımızda barındırıyoruz.


İster Kurumsal, İster Mobil Uyumlu Web Sayfanız Olsun Liberty Bilişim Tecrübesiyle Yanınızda

Web Sitesi

Web tasarım nedir? Web tasarım çağımızın en önemli teknolojisi olan internetin gördüğümüz yüzünü oluşturmaktadır. İnternet bilgilendirme ve paylaşmanın en etkin argümanlarından biri olmuştur. İnternetin bize sağladığı avantajlar gün geçtikçe artmaktadır. İnternetin bize sunduğu avantajları en iyi şekilde yansıtmak için en önemli web tasarım unsurlar aşağıdaki gibidir.

 • CSS3, HTML5 Alt Yapısına Uygun Tasarım
 • Kurumsal Kimliğinizi Yansıtacak Tasarımlar ve Fontlar
 • Mobil Cihaz ve Tarayıcı Uyumu
 • SEO Uyumlu Kodlama
 • Sunucu Performansı
 • Kullanıcı Dostu Olması

Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Olmalı?

Kurumsal web tasarımı firmanızın prestijini internet ortamında en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar içermelidir. Nasıl şirketiniz ürettiği ürünler için saatlerce üzerinde uğraşmış ise; kurumunuz ve hizmetlerinizde oluşturulacak web sitesi titiz bir çalışmanın sonucu oluşturulmalıdır.Çünkü kurumsal web siteleri kurumunuzun internet üzerindeki itibarını etkiler. Müşterilerinizde ve potansiyel hizmetlerinizi alacak müşterilerinizde iyi bir kurumsal web sitesiyle iyi izlenim elde edeceksiniz.

 • Hizmetlerinizi en iyi şekilde lanse edecek görsel tasarımlar
 • Firmanızın kurumsal kimliğine uygun tasarımlar ve renkler
 • Yaptınız çalışmaları yansıtacak fotoğraflar ve videolar
 • Sitenizin ziyaretçileri kurumunuz ile ilgili tüm bilgilere kolayca erişmelidir.
 • İnternet sitesiniz kolayca güncellenebilmelidir.
 • Mobil uyumluluk

Mobil Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Dünya üzerinde her geçen saniye mobil internet kullanımı artmaktadır. Bu yüzden yakın zamanda mobil kullanımı masaüstü bilgisayar kullanımını yakalayacaktır. Mobil kullanımı arttıkça kullanıcı dostu tasarımında önemi artmaktadır. Mobil tasarım uyumlu web siteleri daha çok kullanıcı dostu olduğu için sitenizi kullanan kişiler otobüste, arabada, vapurda kısacası hayatın her alanında web sitenizde yayınlamak istediğiniz tüm içeriklerinizi mobil uyumlu olarak görecektir.

  Responsive Web Tasarım Yararları Nelerdir?

  Günümüzde artan mobil cihazlarla beraber artık ekran çözünürlüklerine göre telefonlar, netbooklar, notebooklar ve masaüstü bilgisayarlara uygun tasarımlar olmazsa olmaz oldu.
  Farklı çözünürlükteki cihazlardan sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınız uyumsuz bir görüntü ile karşılaştıklarında sitenizde fazla vakit harcamayacaklardır. Sonuçta sitenizden daha çabuk ayrılmalarına neden olacaklardır. Sitenizden ayrılan kullanıcılarınız için malesef olumsuz bir etki yaratacaktır.

  • Kullanıcı Dostu
  • Mobil Cihaz ve Browser Uyumlu
  • Kullanıcılarınız bilgilerinize daha kolay erişir
  • Kullanıcılarınız sitenizde daha fazla zaman geçirir
  • Kurumsal yapınızı mobil cihazlarda lanse edersiniz
  • SEO uyumluluğu açısından arama motorlarında daha iyi sıralamada olursunuz.

  Liberty Bilişim ve Reklam Her Zaman Yakınınızda

  Bize Ulaşın Sizin İçin En Uygun Çözümleri Sunalım

  Destek

  Web tasarım fikirleriniz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletişim formunu doldurarak bize yazın size en kısa zamanda ulaşalım.

  Bize Ulaşın

  Telefon

  Bize 0 216 336 06 09 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

  Bize Ulaşın

  Mail Desteği

  Destek maillerimizden bize ulaşabilirsiniz.
  info@libertybilisim.com

  Bize Ulaşın

  Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Web sitesi Fiyatları, Profesyonel Web Tasarım, Profesyonel Web Sitesi

  Google+