Başarı Tesadüf Değildir!

Dijital pazarlama dünyasının size sunmuş olduğu olanaklar şüphesiz ki günümüzde , sunmuş olduğunuz hizmetin geniş kitlelere hızlı şekilde ulaşmasını sağlayacaktır.Ayrıca dijital pazarlama rekabet avantajı için yeni iş modellerinin geliştirilmesi, hedefleme stratejilerinin yanında marka bilinirliğinizi daha fazla arttırabilirsiniz. Dijital pazarlamanın amiral gemisi olan arama motorlarıyla gücünüze güç katın. Liberty Bilişim ve Reklam olarak, deneyimli ekibiyle Google Adwords arama motoru reklamcılığıyla başarınıza artılar katın. Ürün ve hizmetlerinizi etkin bir şekilde pazarlayın. Minimum bütçelerle sektörünüzde yatırım getirinizi arttırdığınızı göreceksiniz.

adwords-logo-mid
Google Adwords, Dünya devi Google’ın internet dünyanın gelişmesiyle sunmuş olduğu reklam hizmetidir. Google reklamları reklamverenler için arama ağı, görüntülü reklam ağı, remarketing reklam ağı, mobil reklam ağı ve video reklam ağı ana başlıklarından oluşmaktadır. Bir çok sitede karşınıza çıkan bu reklamlar belirli bütçeler dahilinde yayınlanmaktadır. Tıklama başına maliyetler sektörden sektöre değişmektedir. Liberty Bilişim ve Reklam yönettiği reklam bütçelerini optimize ederek sektörel ihtiyaçlarınıza uygun reklam metinleriyle ulaşmak istediğiniz hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.
analitics
Güçlü analiz güçlü performans, Google Adwords sertifikasına sahip deneyimli ekibimizle birlikte hesap kurulum işlemlerinizi yaptıktan sonra sektörel ihtiyaçlarınıza göre Google Adwords reklam çalışmalarımızın analizlerini sizinle paylaşıyoruz. Yapılan analizlerin doğrultusunda reklamlarınızın yayın zamanlaması, yer, cihaz gibi reklam tercihlerinizi sitenize uygun biçimde düzenliyoruz.

 

buyutec

Arama Ağı reklam çalışması yaptığınızda, kullanıcılar anahtar kelimelerinizden biriyle alakalı terimlerle arama Google’da arama yaptığında reklamınız arama sonuçlarında yayınlanır. Doğal arama sonuçlarının üzerinde reklamlarınız gösterilir.

Remarketing(Yeniden Pazarlama), Google remarketing, arama ağı, görsel reklam ağı, video reklam ağlarında reklam kampanyalarınız yayınlandığında hedef kitleniz tarafından tıklandıktan sonra sitenizin belli bölümlerini ziyaret eden kullanıcılarınıza özel reklam kampanyalarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin bir giyim firmasısınız önceki reklam kampanyalarınızda bayan pantolon kelimenizle ilgili kampanyaya tıklamış olan bayan müşterilerine hitap edecek kampanya yayını için reklamlarınızı hedef kitlenize uygun biçimde yayınlayabilirsiniz.

 

Google Adwords Görsel Reklam Ağı, Marka bilirliğinizi arttırmak mı istiyorsunuz? İşte Google Adwords görsel reklam ağı firmanız ve kurumunuz için size bu fırsatı sunuyor.
Görsel reklam ağı sayesinde hem reklamlarınızı yayınlamış olacak hemde marka bilinirliğinizi daha fazla arttıracaksınız. Grafik tasarım ekibimizde kampanyalarınıza uygun çalışmalarını firmanız için tasarlıyoruz. Grafik çalışmaları, animasyon reklamlar, hareketli animated gifler hem marka bilinirliğinizi hemde kampanyalarınızın farkındalığını arttıcaktır.

 

 

 

Google+