Web Tasarım Dünyasında Yalnız Değilsiniz!

Güncel gelişmeleri yakından takip eden genç dinamik ekibiyle çalışmalarını sürdüren Liberty Bilişim ve Reklam, bu çerçevede İstediğiniz çalışmaları; her aşamasında titizlikle özen göstererek internet ortamında yayınlanmaya uygun hale getiriyor. Genç dinamik ekibiyle modern trendleri yakından takip eden Liberty fikirlerinize uygun en iyi çözümleri sunar.

Web Hosting

Web tasarım çalışmasını bitirdikten sonra Liberty Bilişim ve Reklam bünyesindeki
sunucu çözümlerimizle sitenizi sistemimizde barındırıyoruz.

Domain Çalışması

İnternet üzerinde kullanabileceğiniz kurumsal kimliğinizi yansıtacak marka kimliğinizi tescil edecek alan adı için çalışmalar yapmaktayız.


Marka Danışmanlığı

İşletmenizin ismi ve ticaret ünvanları marka olarak sayılmazlar. Markanızı korumanın tek yasal yolu onu tescil etmektir. Bu amaçla marka tescilinizi kurumsal kimlik, logo, web tasarım ve com.tr uzantılı domain çalışmalarınızda gerçekleştiriyoruz

Destek

Web siteniz yayına alındıktan sonra içerik güncellemelerinizi bizimle paylaşarak en kısa sürede düzenliyoruz. Yıllık destek paketimizle içeriğinizin güncellemesi için size her türlü desteği sunuyoruz.İster Kurumsal, İster Mobil Uyumlu Web Sayfanız Olsun Liberty Bilişim Tecrübesiyle Yanınızda

Web Sitesi

Web tasarım nedir? Web tasarım çağımızın en önemli teknolojisi olan internetin gördüğümüz yüzünü oluşturmaktadır. İnternet bilgilendirme ve paylaşmanın en etkin argümanlarından biri olmuştur. İnternetin bize sağladığı avantajlar gün geçtikçe artmaktadır. İnternetin bize sunduğu avantajları en iyi şekilde yansıtmak için en önemli web tasarım unsurlar aşağıdaki gibidir.

 • CSS3, HTML5 Alt Yapısına Uygun Tasarım
 • Kurumsal Kimliğinizi Yansıtacak Tasarımlar ve Fontlar
 • Mobil Cihaz ve Tarayıcı Uyumu
 • SEO Uyumlu Kodlama
 • Sunucu Performansı
 • Kullanıcı Dostu Olması

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Kurumsal web siteleri firmanızın prestijini internet ortamında en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar içermelidir. Nasıl şirketiniz ürettiği ürünler için saatlerce üzerinde uğraşmış ise; kurumunuz ve hizmetlerinizde oluşturulacak web sitesi titiz bir çalışmanın sonucu oluşturulmalıdır.Çünkü kurumsal web siteleri kurumunuzun internet üzerindeki itibarını etkiler. Müşterilerinizde ve potansiyel hizmetlerinizi alacak müşterilerinizde iyi bir kurumsal web sitesiyle iyi izlenim elde edeceksiniz.

 • Hizmetlerinizi en iyi şekilde lanse edecek görsel tasarımlar
 • Firmanızın kurumsal kimliğine uygun tasarımlar ve renkler
 • Yaptınız çalışmaları yansıtacak fotoğraflar ve videolar
 • Sitenizin ziyaretçileri kurumunuz ile ilgili tüm bilgilere kolayca erişmelidir.
 • İnternet sitesiniz kolayca güncellenebilmelidir.
 • Mobil uyumluluk

Mobil Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Dünya üzerinde her geçen saniye mobil internet kullanımı artmaktadır. Bu yüzden yakın zamanda mobil kullanımı masaüstü bilgisayar kullanımını yakalayacaktır. Mobil kullanımı arttıkça kullanıcı dostu tasarımında önemi artmaktadır. Mobil tasarım uyumlu web siteleri daha çok kullanıcı dostu olduğu için sitenizi kullanan kişiler otobüste, arabada, vapurda kısacası hayatın her alanında web sitenizde yayınlamak istediğiniz tüm içeriklerinizi mobil uyumlu olarak görecektir.

  Responsive Web Tasarım Yararları Nelerdir?

  Günümüzde artan mobil cihazlarla beraber artık ekran çözünürlüklerine göre telefonlar, netbooklar, notebooklar ve masaüstü bilgisayarlara uygun tasarımlar olmazsa olmaz oldu.
  Farklı çözünürlükteki cihazlardan sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınız uyumsuz bir görüntü ile karşılaştıklarında sitenizde fazla vakit harcamayacaklardır. Sonuçta sitenizden daha çabuk ayrılmalarına neden olacaklardır. Sitenizden ayrılan kullanıcılarınız için malesef olumsuz bir etki yaratacaktır.

  • Kullanıcı Dostu
  • Mobil Cihaz ve Browser Uyumlu
  • Kullanıcılarınız bilgilerinize daha kolay erişir
  • Kullanıcılarınız sitenizde daha fazla zaman geçirir
  • Kurumsal yapınızı mobil cihazlarda lanse edersiniz
  • SEO uyumluluğu açısından arama motorlarında daha iyi sıralamada olursunuz.

  Liberty Bilişim ve Reklam Her Zaman Yakınınızda

  Bize Ulaşın Sizin İçin En Uygun Çözümleri Sunalım

  Destek

  Web tasarım fikirleriniz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletişim formunu doldurarak bize yazın size en kısa zamanda ulaşalım.

  Bize Ulaşın

  Telefon

  Bize 0 216 336 06 09 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

  Bize Ulaşın

  Mail Desteği

  Destek maillerimizden bize ulaşabilirsiniz.
  info@libertybilisim.com

  Bize Ulaşın
  Google+