Web Yazılım

Yazılım dünyasında yönünüzü kaybetmeyin. Gelişmiş yazılım dilleriyle web teknolojilerini birleştiren Liberty, genç dinamik ekibiyle fikirlerinizi yazılım dünyasıyla bütünleştiriyor. Yazılım dünyasının engin denizinde kaybolmayın gelin size gelişmiş altyapıda uygun web yazılım çözümleri sunalım.

Planlama

Proje planlamasının ilk aşamalarının oluşturulduğu, fizibilite çalışmalarının yapıldığı, zaman ve teknik ihtiyaçların belirlendiği aşamadır.

Analiz

Analiz aşamasında mevcut sistemler incelenerek temel sorunlar detaylandırılır yazılım gereksinimleri belirlenir.


Tasarım

Planlama ve analiz aşamasında belirlenen ihtiyaçların, yazılımın temel yapısını oluşturduğu mimari aşamadır. Tasarım aşamasında yazılımın içerdiği tüm bileşenler ayrıntılarıyla tanımlanır.

Kodlama

Kodlama aşaması tasarımı yapılmış olan yazılım bileşenlerinin yazılım dilleriyle ve web teknolojileriyle geliştirilmesi, test işlemlerinin yapılması gibi işlemleri içeren aşamadır.

Destek & Bakım

Kodlama aşaması bittikten sonra teslim edildikten yazılımların sorunları giderme, değişiklik ve eklentileri yapma, iyileştirme faaliyetlerinde bulunulan kısımdır.İster Kurumsal, İster Mobil Uyumlu Web Sayfanız Olsun Liberty Bilişim ve Reklam Tecrübesiyle Yanınızda

Web Sitesi

Web tasarım nedir? Web tasarım çağımızın en önemli teknolojisi olan internetin gördüğümüz yüzünü oluşturmaktadır. İnternet bilgilendirme ve paylaşmanın en etkin argümanlarından biri olmuştur. İnternetin bize sağladığı avantajlar gün geçtikçe artmaktadır. İnternetin bize sunduğu avantajları en iyi şekilde yansıtmak için en önemli web tasarım unsurlar aşağıdaki gibidir.

 • CSS3, HTML5 Alt Yapısına Uygun Tasarım
 • Kurumsal Kimliğinizi Yansıtacak Tasarımlar ve Fontlar
 • Mobil Cihaz ve Tarayıcı Uyumu
 • SEO Uyumlu Kodlama
 • Sunucu Performansı
 • Kullanıcı Dostu Olması

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Kurumsal web siteleri firmanızın prestijini internet ortamında en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar içermelidir. Nasıl şirketiniz ürettiği ürünler için saatlerce üzerinde uğraşmış ise; kurumunuz ve hizmetlerinizde oluşturulacak web sitesi titiz bir çalışmanın sonucu oluşturulmalıdır.Çünkü kurumsal web siteleri kurumunuzun internet üzerindeki itibarını etkiler. Müşterilerinizde ve potansiyel hizmetlerinizi alacak müşterilerinizde iyi bir kurumsal web sitesiyle iyi izlenim elde edeceksiniz.

 • Hizmetlerinizi en iyi şekilde lanse edecek görsel tasarımlar
 • Firmanızın kurumsal kimliğine uygun tasarımlar ve renkler
 • Yaptınız çalışmaları yansıtacak fotoğraflar ve videolar
 • Sitenizin ziyaretçileri kurumunuz ile ilgili tüm bilgilere kolayca erişmelidir.
 • İnternet sitesiniz kolayca güncellenebilmelidir.
 • Mobil uyumluluk

Mobil Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Dünya üzerinde her geçen saniye mobil internet kullanımı artmaktadır. Bu yüzden yakın zamanda mobil kullanımı masaüstü bilgisayar kullanımını yakalayacaktır. Mobil kullanımı arttıkça kullanıcı dostu tasarımında önemi artmaktadır. Mobil tasarım uyumlu web siteleri daha çok kullanıcı dostu olduğu için sitenizi kullanan kişiler otobüste, arabada, vapurda kısacası hayatın her alanında web sitenizde yayınlamak istediğiniz tüm içeriklerinizi mobil uyumlu olarak görecektir.

  Responsive Web Tasarım Yararları Nelerdir?

  Günümüzde artan mobil cihazlarla beraber artık ekran çözünürlüklerine göre telefonlar, netbooklar, notebooklar ve masaüstü bilgisayarlara uygun tasarımlar olmazsa olmaz oldu.
  Farklı çözünürlükteki cihazlardan sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınız uyumsuz bir görüntü ile karşılaştıklarında sitenizde fazla vakit harcamayacaklardır. Sonuçta sitenizden daha çabuk ayrılmalarına neden olacaklardır. Sitenizden ayrılan kullanıcılarınız için malesef olumsuz bir etki yaratacaktır.

  • Kullanıcı Dostu
  • Mobil Cihaz ve Browser Uyumlu
  • Kullanıcılarınız bilgilerinize daha kolay erişir
  • Kullanıcılarınız sitenizde daha fazla zaman geçirir
  • Kurumsal yapınızı mobil cihazlarda lanse edersiniz
  • SEO uyumluluğu açısından arama motorlarında daha iyi sıralamada olursunuz.

  Liberty Bilişim ve Reklam Her Zaman Yakınınızda

  Bize Ulaşın Sizin İçin En Uygun Çözümleri Sunalım

  Destek

  Web tasarım fikirleriniz için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İletişim formunu doldurarak bize yazın size en kısa zamanda ulaşalım.

  Bize Ulaşın

  Telefon

  Bize 0 216 336 06 09 nolu telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

  Bize Ulaşın

  Mail Desteği

  Destek maillerimizden bize ulaşabilirsiniz.
  info@libertybilisim.com

  Bize Ulaşın
  Google+